9. kolo - 2. SKM liga 2017/18 - vzhod

Kadeti: NK MB Tabor - Vipoll Veržej 0 : 1 (0 : 0)
Mladina: NK MB Tabor - Vipoll Veržej 4 : 0 (3 : 0)

2. SKM Liga se igra po tri krožnem tekmovanju. Za nami je prvi krog (9 tekem), ki smo ga odlično odigrali.
Kadeti so trenutno na vrhu lestvice. Sicer še niso vse ekipe odigrale vseh tekem v prvem krogu tekmovanja, vendar smo z odigranimi tekmami zelo zadovoljni. V devetih krogih smo 6 krat zmagali, enkrat remizirali in dva krat izgubili.
Tudi mladinci so prikazali odlične predstave. Na dveh tekmah smo morali močno premešat ekipo, ker so igralci prve postave odšli na maturantski izlet. Nič hudega to bomo nadoknadili v naslednjih krogih. Tudi v mladinski ligi niso bile odigrane vse tekme. Trenutno smo na četrtem mestu z petimi zmagami, enim neodločenim rezultatom in tremi porazi.
V tem tekmovanju se rezultati kadetov in mladine seštevajo. Na skupni lestvici po nepopolnem prvem krogu smo na drugem mestu.
Samo tako naprej!!!

Foto: Sašo Korošec